Kostýmky

Společenské kostýmky Eclé jsou stylové, smyslné, plné barev a nesou se ve znamení nositelnosti všedního dne, ale i elegance moderní ženy.

Nabízíme Vám společenské kostýmky nejrůznějších střihů, materiálů a barevných provedení, které v sobě nesou lehkou eleganci a klasickou nadčasovost. Kalhotové kostýmky, kostýmky se sukní, troj-komplety, kalhoty s tunikou, ad.

Potřebujete se obléknout na formální či slavnostní příležitost? Jsme tu právě pro Vás, z naší široké nabídky si jistě vyberete.

Společenské kostýmky prodej od 3000 Kč.
Půjčovné od 1500 Kč.

Společenské kostýmky k prodeji i vypůjčení!!!
Nabídka zahrnuje velikosti 36 až 52.

Lze objednat i větší velikosti dle tělesných rozměrů až do velikosti 64.


V této galerii si můžete prohlédnout ukázku společenských kostýmků značky ECLÉ.
Galerie obsahuje pouze část našeho sortimentu, v obchodě Vás překvapíme mnohem větším výběrem! Vždy se jedná buď o trojkomplet se sakem, či sako se sukní, kalhoty se sakem atd.

Chcete být informováni mezi prvními o novém zboží a plánovaných slevách? Chcete získat 5% slevu na společenské a svatební šaty? Zaregistrujte se mezi Věrné zákaznice!

Pro zaslání dotazu klikněte na obálku pod náhledem obrázku.

 

Galerie společenských kostýmků

Copyright © 2023 Eclé Fashion | úvod, společenské šaty, svatební šaty, plesové šaty, koktejlové šaty, doplňky | mapa stránek

Obsah webu podléhá autorskému právu a je zakázáno jej používat bez předchozího souhlasu provozovatele.

Společenské šaty ECLÉ - plesové šaty, svatební šaty a koktejlové šaty

prodáváme svatební šaty, společenské šaty (plesové šaty, večerní šaty, koktejlové šaty), letní šaty a nepostradatelné doplňky. Boty, kabelky, rukavičky, závoje, svatební podvazky a bižuterie (náhrdelníky, náušnice, náramky, ozdoby do vlasů, ...)

Sháníte šaty na ples, šaty do tanečních nebo jakékoli jiné společenské šaty? V ECLÉ si určitě vyberete!

Prodáváme a půjčujeme společenské šaty, svatební šaty, plesové šaty, koktejlové šaty, kostýmky a doplňky.

POUZE NA OBJEDNANI

Na prohlídku šatů je nutné se předem objednat. Tel. 739 557 556, obchod@ecle.cz

NOVÉ SVATEBNÍ ŠATY

V nabídce máme krásné princeznovské šaty s bohatou sukní bílé i šampaň... šaty jednodušších střihů, antické a v neposlední řadě i mnoho pohodlných střihů pro TĚHOTNÉ NEVĚSTINKY :) velikosti 32 až 54

NOVÉ PLESOVÉ ŠATY

Nová kolekce plesových a koktejlových šatů PODZIM/ZIMA 2013. Skladem 600ks šatů!!! Neváhejte a navštivte nás co nejdříve!

archiv novinek