Viděli jste nás

 

Charitativní módní večer se Zdeňkem Podhůrským a Lucií Váchovou/Křížkovou

Tváří módní přehlídky byla Miss České republiky 2003 Lucie Křížková Váchová, která je společně se Zdeňkem Podhůrským tváří o.s. Dobrý skutek, který umožňuje cíleně podporovat ty, kteří se ocitli ve složité životní situaci.

Během večera proběhly dva módní vstupy krásných koktejlových a dlouhých společenských šatů Eclé, Zdeněk Podhůrský se představil se svým Číslem na Boha. Dalším z mnoha vystupujících byl zpěvák Petr Kutheil. Kulturní i estetický zážitek se zde spojil s gestem, které má konkrétní cíl, podpořit léčbu a rehabilitaci nemocných dvojčátek Julinky a Jiříka Sýkorových. Celkem se vybralo 10.654 Kč.

Tato akce je důkazem toho, že krása, půvab a umění mohou jít ruku v ruce s otevřeným srdcem, které není lhostejné vůči potřebám jiných. 

 

Herečka Andrea Kerestešová na Plese v Opeře v šatech Eclé

Andrea Kerestešová si v salonu Eclé fashion vybrala róbu na brněnský Ples v Opeře. 

Miss VŠE v SaSaZu

Již na čtvrtém ročníku soutěže miss VŠE v SaSaZu jsme oblékli finalistky do šatů Eclé. Jednalo se o velkolepou podívanou. Na krásné studentky se přišly podívat stovky zvědavců a fanoušků. Většina návštěvníků byla oblečena dle dresscodu „to impress“, takže o krásné dívky a elegantní pány nebyla nouze ani v obecenstvu. Na finalistky se přišel podívat i rektor VŠE Richard Hindls či děkan Národohospodářské fakulty Miroslav Ševčík, Česká Miss 2011 Jitka Nováčková a Miss World Taťána Kuchařová.

Eva Čerešňáková I. Česká vicemiss 2007 ve svatebních šatech Eclé.

Eva Čerešňáková I. Česká vicemiss 2007 zazářila v luxusních svatebních šatech Eclé Fashion.

www.super.cz/14914-kdo-je-ta-fesna-nevesta-mrknete-ktera-krasna-misska-zazarila-v-techto-luxusnich-svatebnich-satech.html

Finalistka České Miss 2011 Tereza Zunová

V našich nejluxusnějších šatech zvěčnil fotograf Michal Skramusky finalistku České Miss 2011 Terezu Zunovou a Vandu Veckovou.

FASHION SHOW v La Grotta a Sofa Lounge bar

11. října 2012 proběhla módní přehlídka Eclé Fashion na téma JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA. Produkční agentura Visage studio, moderátoři Hana Pekhartová a Jaroslav Parči. Večer byl zakončen taneční párty a hodnotnou tombolou. Fotograf: Marián Juskanin

Ideální večírek VICHY v HILTON PRAGUE

Naše šaty v nejlepším hotelu České republiky HILTON PRAGUE - sky bar CLOUD9, společně s nimi zářily na modelkách diamantové šperky od ALO DIAMONDS. Ambasadorkou a moderátorkou večera byla Jana Doleželová. Komerční event, který představil Novou Tvář Vichy, byl zakončen velkolepým ohňostrojem.

Na akci dorazili VIP hosté: Saša Rašilov, Vanda Hybnerová, Klára Issová, Eva Kodešová, Anna Kulovaná, Kristina Lukešová, Kateřina Kristelová, Kateřina Mátlová, Kateřina Pospíšilová, Veronika Pompeová, Veronika Chmelířová, Nicol Lenertová, Kája Pavlíček, Petra Černocká, Ivana Andrlová, Kamelie- Hana Buštíková a Dana Vlková, Alexander Hemala s manželkou Vlastou, Agáta Hanychová, Eva Decastelo

Produkční agentura: YASMEEN,s.r.o. jednatelka Veronika Kubáčková
Mediální partneři: TV BARRANDOV - PROMINENTI, FTV PRIMA - TOP STAR, FTV PRIMA - VIP ZPRÁVY,

Foto: Roman Souček, Modelky YASMEEN,s.r.o. Barbora Hanušová, Daniela Stránská


MISS VŠE v SaSaZu

Fotografie z finálového večera MISS VŠE v SaSaZu , kde se dívky představily a zářily v našich koktejlových šatech. Moderátorem večera byl Kazma (One Man Show). Byla to opravdu nezapomenutelná párty, plná skvělé zábavy, muziky, dobrého pití a bohaté tomboly.


Šaty Eclé, Eliška Bučková, Andrea Kerestešová a charita

Šaty ze salonu Eclé fashion oblékly (Česká Miss 2008) Eliška Bučková a herečka seriálu Vyprávěj Andera Kerestešová u příležitosti charitativního focení pro občanské sdružení Haima a virtuální galerii help na pomoc dětem s onkologickým a hematologickým onemocněním. Modelky zvěčnil umělecký fotograf Josef Polášek, další z modelek Veronika Stupková, make-up Simona Bártová.


Časopis Katka doporučuje Eclé Fashion

V časopise Katka doporučili náš salon, kde si narychlo koupit či půjčit šaty za rozumnou cenu.


Módní přehlídka

Před časem jsme Vám představili novou kolekci svatebních ( převážně krátkých) šatů, společně s kolekcí obuvi Střevíce a více. Doprovodnou hudbu zajistila skupina Svatební kvarteto, na závěr byl přichystán raut od firmy F&D. Modelky nalíčila vizážistka Michaela Sladká a celou akci zorganizoval Svět svateb. Na této přehlídce se opravdu nikdo nenudil, příjemný večer završila bohatá tombola.


Šaty Eclé, MISS a charita

Šaty ze salonu Eclé fashion oblékly (miss ČR 2009) Aneta Vignerová a (miss ČR 2002) Kateřina Průšová u příležitosti dvouletého výročí od vzniku projektu Invekto, uměleckého fotografa Josefa Poláška, v rámci něhož vytváří díla, která spojují ženský půvab s krásou drahokamů a v tomto případě i krásných šatů.
Pět nejaktuálnějších grafik vzniklých z tohoto focení, bylo věnováno humanitární organizaci ADRA ČR.
Výtěžek z prodeje těchto grafik poputuje na dětskou nemocnici v Keni.
Dále proběhla dražba grafik na pomoc Japonsku po ničivém zemětřesení.


Eclé a fotografický CHARITATIVNÍ PROJEKT PRVNÍ REPUBLIKA

Slavnostní představení fotografické knihy, uměleckého fotografa Angela Purgerta 1.REPUBLIKA. V našich šatech zazářila půvabná moderátorka Lenka Vacvalová. Knihu představil fotograf Jakub Ludvík, na akci nechyběl ani autor předmluvy bývalí mluvčí prezidenta Václava Havla pan  Ladislav Špaček. Tato kniha finančně podporuje mezinárodní neziskovou organizaci Invisible Children, která pomáhá dětem postiženým občanskou válkou v Ugandě a okolí. Těší nás, že jsme mohli přispět, alespoň malou kapkou do mlýna... 

  

Časopis Estetika - Módní poradna

V časopise Estetika vám radíme praktické tipy a triky, jak vypadat skvěle a zamaskovat malé nedostatky. Více o článcích naleznete zde.

Svatební šaty Eclé na svatebním veletrhu 2011 - hotel Diplomat

Tradičně jako každý rok jsme Vás vítali na prestižním svatebním veletrhu v pražském hotelu Diplomat. Jedna z návštěvnic vyhrála slavnostní make-up a účes v hodnotě 2500 Kč

Časopis Estetika - proměna

Náš salon v čele s paní majitelkou a módní návrhářkou Janou Jandovou oblékl výherkyni soutěže : “Hvězdou za pár hodin“. Čtenářka Eva se nechala hýčkat a s výsledkem byla nadmíru spokojená. Dočkali jste se rad odborníků jak se obléci na ples a nejlépe kombinovat doplňky.

Časopis Fitstyl únor 2011

V časopise Fitstyl jsme představili ukázku nové kolekce společenských šatů Eclé.

Časopis Svatba 2011 – sleva na svatební šaty Eclé

V časopise Svatba jste mohli získat poukázku se slevou 10% na nákup svatebních šatů.

Podílíme se na proměnách image našich celebrit do časopisů Blesk a Story.

Svatební šaty Eclé na svatebním veletrhu 2010 - hotel Diplomat

I letos jsme Vás vítali na nejznámějším svatebním veletrhu v ČR v pražském hotelu Diplomat. Tentokrát vyhrálo 5 návštěvnic slavnostní líčení a účes na jakoukoli příležitost a další dvě výherkyně si odnesly poukázku se slevou 1000 Kč na svatební šaty:)

Miss Kutnohorska a středních Čech 2009

V Kutné Hoře v Tylově divadle zazářily finalistky soutěže v našich plesových a koktejlových šatech. Soutěž moderoval neodolatelný Petr Vondráček. Během večera vystoupila skupina Verona - Markéta Jakšlová a Peter Fider, Michael Foret a další. V porotě usedli mj. starosta Kutné Hory Ivo Šalátek, Zuzana Moravčíková, Olga Zubová. 

Foto: René Svoboda www.svoboda.info, www.misskutnohorska.cz

Časopis Šíp Plus

Dvoustránka věnovaná svatebním a plesovým přípravám. Radili jsme jaký zvolit střih k danému typu postavy.Byla zde zahájena SOUTĚŽ: "Nevěsta na klíč" Ve svatební den nevěstu oblečeme, nalíčíme a učešeme. Více informací viz. oskenovaný obrázek.

Společenské šaty Eclé ve finále MISS ROMA PRAHA 2009

Naše modely oblékly finalistky soutěže v KD Vltavská, Praha 7. Průvodci celého večera byli Diana Kobzanová a Richard Samko. V porotě usedli mj. starosta Prahy 7 Marek Ječmének, Iveta Kováčová, Marcela Hrubešová, fotograf David Kraus aj. Záštitu nad celou soutěží převzal radní hlavního města Prahy, pan Jiří Janeček.

Oblékáme modelky společnosti Yasmeen s.r.o. na focení portfolií

www.yasmeenmodels.com

Časopis Katka

V časopise Katka jsme radili nevěstám, jaké modely svatebních šatů jsou IN.

Foto: Jiří Hurt, www.superclona.cz

Holmes Place Ladies Party - 23. 3. 2009

V Občanské plovárně jste mohli shlédnout přehlídku našich modelů. Večerem provázela Diana Kobzanová a Libor Bouček. Celá akce byla završena hodnotnou tombolou, kde jste měli možnost vyhrát šaty v hodnotě 15000 Kč. Výtěžek z tomboly byl věnován na charitativní projekt Avon proti domácímu násilí. Akci navšívili Zdeněk Podhůrský, Jiří Jarošík, Robert Rosenberg, Kateřina Sokolová, Lucie Váchová, Zuzana Jandová, Libuška Vojtková ad.
 

Svatební šaty Eclé na svatebním veletrhu 2009 - hotel Diplomat

Začátkem roku 2009 jsme se Vám představili v plné kráse na prestižním svatebním veletrhu v hotelu Diplomat. Pro návštěvníky jsme zahájili soutěž o hodnotné ceny.

Svatební šaty Eclé v časopise Svatba 2009

V časopise Svatba jsme se podíleli na článku pro nevěsty.
Na fotografiích šaty a doplňky Eclé fashion.

 

Svatební líčení: Simona Bártová – www.makeupist.com; foto: Lukáš Červený – www.svatebnifotecky.com

 

 

Copyright © 2024 Eclé Fashion | úvod, společenské šaty, svatební šaty, plesové šaty, koktejlové šaty, doplňky | mapa stránek

Obsah webu podléhá autorskému právu a je zakázáno jej používat bez předchozího souhlasu provozovatele.

Společenské šaty ECLÉ - plesové šaty, svatební šaty a koktejlové šaty

prodáváme svatební šaty, společenské šaty (plesové šaty, večerní šaty, koktejlové šaty), letní šaty a nepostradatelné doplňky. Boty, kabelky, rukavičky, závoje, svatební podvazky a bižuterie (náhrdelníky, náušnice, náramky, ozdoby do vlasů, ...)

Sháníte šaty na ples, šaty do tanečních nebo jakékoli jiné společenské šaty? V ECLÉ si určitě vyberete!

Prodáváme a půjčujeme společenské šaty, svatební šaty, plesové šaty, koktejlové šaty, kostýmky a doplňky.

POUZE NA OBJEDNANI

Na prohlídku šatů je nutné se předem objednat. Tel. 739 557 556, obchod@ecle.cz

NOVÉ SVATEBNÍ ŠATY

V nabídce máme krásné princeznovské šaty s bohatou sukní bílé i šampaň... šaty jednodušších střihů, antické a v neposlední řadě i mnoho pohodlných střihů pro TĚHOTNÉ NEVĚSTINKY :) velikosti 32 až 54

NOVÉ PLESOVÉ ŠATY

Nová kolekce plesových a koktejlových šatů PODZIM/ZIMA 2013. Skladem 600ks šatů!!! Neváhejte a navštivte nás co nejdříve!

archiv novinek