Dárkové poukazy

Obdarujte své blízké dárkovými poukazy Eclé na společenské šaty (plesové šaty, večerní šaty, maturitní šaty), koktejlové šaty, letní šaty, svatební šaty, družičkovské šaty, kostýmky (kalhotové, sukňové, trojkomplety) či doplňky ve Vámi zvolené hodnotě s libovolným textem.

Výhodou poukazů je, že se vyhýbáte riziku špatně zvoleného dárku. Obdarovaná má možnost vybrat si společenské šaty, svatební šaty, plesové šaty či kostýmek podle vlastního vkusu, velikosti a přání. Dárkové poukazy Eclé jistě potěší dceru, maminku, babičku, přítelkyni, manželku :)

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 Má Vaše milá oblíbené číslo 3, zhotovíme Vám poukaz v hodnotě 3333 Kč.

Slavíte datum svatby 12. října, zhotovíme Vám poukaz v hodnotě 1210 Kč.

Máte oblíbený citát, básničku či věnování.

Nabízíme Vám nepřeberné množství možností, zvolte si svůj originální poukaz!!!

Poukazy objednávejte e-mailem na obchod@ecle.cz nebo telefonicky 739 557 556. Stačí nám popsat Vaše přání, obratem Vás budeme kontaktovat ohledně uskutečnění Vaší objednávky.


Způsob platby

Česká pošta - dobírkou
Platba za zboží probíhá v momentě převzetí zboží od České pošty

Platebním příkazem
Platbu lze provést pomocí bankovního převodu na účet  0114803389/800 (Česká spořitelna). Variabilní symbol je číslo objednávky a bude vám sdělen e-mailem. Údaje pro zaplacení naleznete rovňež ve vaší e-mailové schánce spolu s potvrzením objednávky. Zboží je expedováno po připsání platby na náš účet.

Hotově - Prodejna Eclé Fashion, Plzeňská 74, Praha 5, 150 00


Způsob dodání

Česká pošta -  Obchodní balík - doba dodání od expedice zásilky do druhého pracovního dne. Pokud nebudete doručovatelem zastiženi, zásilka bude uložena na poště, kde si ji můžete do 7 dnů vyzvednout. (Pokud se jedná o platbu dobírkou, poštovné činí 116 Kč. Pokud se jedná o platbu předem bankovním převodem, poštovné činí 82 Kč. Při objednávce nad 2000 Kč je poštovné ZDARMA.)

Osobní převzetí - Prodejna Eclé Fashion, Plzeňská 74, Praha 5, 150 00

 

Pokud máte nějaké dotazy ohledně dárkových poukazů, neváhejte a ptejte se nás prostřednictvím formuláře viz. níže.

Pokud chcete poukaz objednat s doručením k Vám domů, nezapomeňte do formuláře napsat svoji adresu. Děkujeme a těšíme se na Vaše objednávky.

Formulář pro dotaz/objednání poukazu

Váš e-mail:
Vaše přání / poznámka:
Varianta:

 

 

 

 

Copyright © 2023 Eclé Fashion | úvod, společenské šaty, svatební šaty, plesové šaty, koktejlové šaty, doplňky | mapa stránek

Obsah webu podléhá autorskému právu a je zakázáno jej používat bez předchozího souhlasu provozovatele.

Společenské šaty ECLÉ - plesové šaty, svatební šaty a koktejlové šaty

prodáváme svatební šaty, společenské šaty (plesové šaty, večerní šaty, koktejlové šaty), letní šaty a nepostradatelné doplňky. Boty, kabelky, rukavičky, závoje, svatební podvazky a bižuterie (náhrdelníky, náušnice, náramky, ozdoby do vlasů, ...)

Sháníte šaty na ples, šaty do tanečních nebo jakékoli jiné společenské šaty? V ECLÉ si určitě vyberete!

Prodáváme a půjčujeme společenské šaty, svatební šaty, plesové šaty, koktejlové šaty, kostýmky a doplňky.

POUZE NA OBJEDNANI

Na prohlídku šatů je nutné se předem objednat. Tel. 739 557 556, obchod@ecle.cz

NOVÉ SVATEBNÍ ŠATY

V nabídce máme krásné princeznovské šaty s bohatou sukní bílé i šampaň... šaty jednodušších střihů, antické a v neposlední řadě i mnoho pohodlných střihů pro TĚHOTNÉ NEVĚSTINKY :) velikosti 32 až 54

NOVÉ PLESOVÉ ŠATY

Nová kolekce plesových a koktejlových šatů PODZIM/ZIMA 2013. Skladem 600ks šatů!!! Neváhejte a navštivte nás co nejdříve!

archiv novinek