Společenské šaty

Vyberte si společenské šaty ze sortimentu ECLÉ pro nejrůznější příležitosti:

plesové šaty

Plesové šaty

Plesové šaty široké škály střihů a nejrůznějších materiálů, hladké, splývavé, přírodně matné či mačkané. Nabízíme maturitní šaty, šaty na věneček, večerní šaty. Extra malé velikosti a nadměrné velikosti až do 4XL, těhotenské šaty.

 

 

svatební šaty

Svatební šaty

Kolekce svatebních šatů odráží trend současné světové svatební módy. Je charakterizována širokou rozmanitostí stylů, linií, kvalitními materiály a skvěle padnoucími střihy. Naleznete u nás těhotenské svatební šaty, extra malé velikosti a nadměrné velikosti až 4XL.

 

 

 

koktejlové šaty

Koktejlové šaty

Za koktejlky jsou považovány všechny krátké barevné společenské šaty různých materiálů. Koktejlové šaty pro každou příležitost, šaty do tanečních, na promoce, večírky, oslavy, pro svědkyně i nevěstám na převlečení.

Copyright © 2023 Eclé Fashion | úvod, společenské šaty, svatební šaty, plesové šaty, koktejlové šaty, doplňky | mapa stránek

Obsah webu podléhá autorskému právu a je zakázáno jej používat bez předchozího souhlasu provozovatele.

Společenské šaty ECLÉ - plesové šaty, svatební šaty a koktejlové šaty

prodáváme svatební šaty, společenské šaty (plesové šaty, večerní šaty, koktejlové šaty), letní šaty a nepostradatelné doplňky. Boty, kabelky, rukavičky, závoje, svatební podvazky a bižuterie (náhrdelníky, náušnice, náramky, ozdoby do vlasů, ...)

Sháníte šaty na ples, šaty do tanečních nebo jakékoli jiné společenské šaty? V ECLÉ si určitě vyberete!

Prodáváme a půjčujeme společenské šaty, svatební šaty, plesové šaty, koktejlové šaty, kostýmky a doplňky.

POUZE NA OBJEDNANI

Na prohlídku šatů je nutné se předem objednat. Tel. 739 557 556, obchod@ecle.cz

NOVÉ SVATEBNÍ ŠATY

V nabídce máme krásné princeznovské šaty s bohatou sukní bílé i šampaň... šaty jednodušších střihů, antické a v neposlední řadě i mnoho pohodlných střihů pro TĚHOTNÉ NEVĚSTINKY :) velikosti 32 až 54

NOVÉ PLESOVÉ ŠATY

Nová kolekce plesových a koktejlových šatů PODZIM/ZIMA 2013. Skladem 600ks šatů!!! Neváhejte a navštivte nás co nejdříve!

archiv novinek