Boty

Společenská či svatební obuv je velmi důležitým detailem. Výběru svatební i společenské obuvi by měla být přikládána stejná míra pozornosti jako při výběru společenských a svatebních šatů.

Elegantně vypadají střevíčky v barvě oděvu, ovšem zvolíte li obuv odlišné či výraznější barvy, stanete se oslnivou královnou večera. U nás lze pořídit k botám i kabelku do sady.
 

Kvalitní společenskou a svatební obuv dováženou ze Španělska u nás zakoupíte již od 890 Kč.


Chcete být informováni mezi prvními o novém zboží a plánovaných slevách? Chcete získat 10% slevu na společenské a svatební šaty? Zaregistrujte se mezi Věrné zákaznice!

Copyright © 2024 Eclé Fashion | úvod, společenské šaty, svatební šaty, plesové šaty, koktejlové šaty, doplňky | mapa stránek

Obsah webu podléhá autorskému právu a je zakázáno jej používat bez předchozího souhlasu provozovatele.

Společenské šaty ECLÉ - plesové šaty, svatební šaty a koktejlové šaty

prodáváme svatební šaty, společenské šaty (plesové šaty, večerní šaty, koktejlové šaty), letní šaty a nepostradatelné doplňky. Boty, kabelky, rukavičky, závoje, svatební podvazky a bižuterie (náhrdelníky, náušnice, náramky, ozdoby do vlasů, ...)

Sháníte šaty na ples, šaty do tanečních nebo jakékoli jiné společenské šaty? V ECLÉ si určitě vyberete!

Prodáváme a půjčujeme společenské šaty, svatební šaty, plesové šaty, koktejlové šaty, kostýmky a doplňky.

POUZE NA OBJEDNANI

Na prohlídku šatů je nutné se předem objednat. Tel. 739 557 556, obchod@ecle.cz

NOVÉ SVATEBNÍ ŠATY

V nabídce máme krásné princeznovské šaty s bohatou sukní bílé i šampaň... šaty jednodušších střihů, antické a v neposlední řadě i mnoho pohodlných střihů pro TĚHOTNÉ NEVĚSTINKY :) velikosti 32 až 54

NOVÉ PLESOVÉ ŠATY

Nová kolekce plesových a koktejlových šatů PODZIM/ZIMA 2013. Skladem 600ks šatů!!! Neváhejte a navštivte nás co nejdříve!

archiv novinek